GOOGLE ARAMA

29 Aralık 2015 Salı

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Gizlilik Politikası

http://gercekturktarihi.blogspot.com.tr/olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.
  • Yorum alanları
  • İletişim sayfası
  • Facebook Sayfamız
  • Twitter Hesabımız
  • Google Plus
Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.
İÇERİK ŞİKAYETLERİ:
Telif kapsamında olduğunu düşündüğünüz içerikleri hmzhtp66@gmail.com adresine iletirseniz en kısa zamanda kaldırılacaktır.
İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.
Sosyal Ağlar ve Paylaşım
http://gercekturktarihi.blogspot.com.tr/’da kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada http://gercekturktarihi.blogspot.com.tr/larak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok: